André Rieu i Koncert Karnawałowy z Sydney w Łodzi, Łęczycy i Wieluniu

Dodano: 27.12.2018

Multikino Łódź (al. Piłsudskiego 5), kino Górnik (ul. Kaliska 45) w Łęczycy oraz Wieluński Dom Kultury (ul. Krakowskie Przedmieście 5) zapraszają 1 stycznia (godz. 19) do oglądania Koncertu Karnawałowego z Sydney skrzypka André Rieu.

Źródło: materiały promocyj
Źródło: materiały promocyj

Nowy Rok, nowy początek, nowy koncert – ale wciąż ten sam król walca! Popularny skrzypek André Rieu powraca do kin w całym kraju, aby zaprezentować specjalny koncert karnawałowy zarejestrowany w Sydney Town Hall w Australii. André mówi: „Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym Ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym koncertem z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek!”.

Majestatyczny Sydney Town Hall w Sydney zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat. Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści – sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To ma być spektakularny świąteczny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej. Jak zwykle będzie można zajrzeć za kulisy, chłonąć atmosferę zabawy towarzyszącą temu wydarzeniu, a także zwiedzić Sydney!

Czas trwania 133 minuty (bez przerwy).

Organizatorem jest http://new.nazywowkinach.pl/

Wstęp bezpłatny.

Źródło: https://www.facebook.com/events/2247854275503741/