Blue Cafe w łódzkiej Wytwórni w ramach DOUBLE SOUL Tour

Dodano: 24.09.2018

W niedzielę (30.09) w łódzkim Klubie Wytwórnia (ul. Łąkowa 29) o godz. 19.30 wystąpi zespół Blue Cafe. Zespół wykona premierowe utwory z najnowszej płyty Double Soul oraz swoje największe hity.

Grafika promująca wydarzenie:
Grafika promująca wydarzenie:

W trasie będą towarzyszyć formacji czołowi, polscy muzycy. W ciągu 20 lat zespół zdobył wiele prestiżowych nagród, platynowych i złotych płyt osiągając bardzo mocną i niekwestionowaną pozycję na polskim rynku muzycznym. Najnowszy album Double Soul to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, to płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi zespół to "muzyka z duszą".

Kompozytor i producent Paweł Rurak-Sokal zawsze niepokorny wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne i jak sam twierdzi, jest to jego najbardziej świadoma płyta. Double Soul to także nowa wokalna odsłona Dominiki Gawędy, która w niezwykle dojrzały i charyzmatyczny sposób zabiera nas w piękną muzyczną podróż. Głos Dominiki urzeka i zaskakuje. 

Z okazji 20 lat działalności zespołu, zespół przygotował kilka niespodzianek stąd m.in. akcja 2BILETY+1CD

Uwaga! Ilość limitowana, kto pierwszy ten lepszy!

Więcej szczegółów na stronach www.wytwornia.pl oraz https://www.facebook.com/events/191699758115932/ .

Bilety: https://ticketlive.bilety24.pl/ oraz na Bilety24.pl, Eventim.pl, ebilet.pl i w punktach stacjonarnych: empik, Media Markt i Saturn

Kontakt dla osób niepełnosprawnych: biuro@musiccompany.pl. Osoby niepełnoletnie proszone są o odwiedzenie strony http://www.musiccompany.pl/koncerty/blue_cafe_double_soul_tour w celu pobrania oświadczenia.

Organizatorami są: Music Company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Klub Wytwórnia.

Źródło:  https://uml.lodz.pl/kalendarz/wydarzenie/blue-cafe-double-soul-tour-koncertwwytworni-id21624/2018/09/30/