Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego
A+ A-
Sonda
kalendarium imprez
Która z poniższych atrakcji turystycznych jest (najdok)ładniej zrewitalizowana? (Można zaznaczyć maksymalnie 3 pola)

Groty Nagórzyckie
Ruiny Zamku w Inowłodzu
Rynek w Piotrkowie Tryb.
Pałac Męcińskich w Działoszynie
Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała
Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej
Manufaktura w Łodzi
Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi

Kontakt

dodano: 20.07.2010
drukujpoleć znajomemu

Dane kontaktowe ROT WŁ

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego

Adres siedziby:
ul. Sienkiewicza 67, 90-009 Łódź
telefon: (+48) 42 663-77-33,
telefon/fax: (+48) 42 662-09-72
adres e-mail: biuro(at)rotwl.pl

czynne: pn.-pt. 8:00-16:00

Sylwester Pawłowski - Prezes Zarządu - biuro(at)rotwl.pl

Dyrekcja

  • Marek Lawin - Dyrektor Biurza Zarządu - mlawin(at)rotwl.pl

  • Zbigniew Frączyk – Zastępca Dyrektora Biura Zarządu – biuro(at)rotwl.pl

Dział merytoryczny tel. 42  663-77-33

  • Tomasz Durecki - Specjalista ds. turystyki - tdurecki(at)rotwl.pl
  • Janusz Molenda - Starszy Specjalista ds. turystyki - jmolenda(at)rotwl.pl
  • Paulina Rakowska - Referent ds. turystyki - biuro(at)rotwl.pl, p.rakowska(at)rotwl.pl

Księgowość tel. 42 662-09-71

  • Ewa Krawczyk – Główna Księgowa - djankowska(at)rotwl.pl

Punkt Informacji Turystycznej w Manufakturze

tel. 695-131-113, e-mail it.manufaktura(at)rotwl.pl

  • Marek Moskwa – Kierownik punktu IT - mmoskwa(at)rotwl.pl

  • Agnieszka Klich - Informator Turystyczny - aklich(at)rotwl.pl
  • Edyta Białas - Informator Turystyczny - ebialas(at)rotwl.pl
  • Katarzyna Ciesielska - Informator Turystyczny - kciesielska(at)rotwl.pl

Czynne pn.-sob. 10:00-22:00, nd. 10:00-21:00

W adresach e-mailowych prosimy o zastąpienia sformułowania (at) znakiem @ - jest to drobne zabezpieczenie antyspamowe.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego portalu turystyczno-krajoznawczego województwa łódzkiego pod adresem: http://www.lodzkie.travel



kalendarium imprez
<<     Marzec, 2017     >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Najbliższe wydarzenia

04.03.2017

26.03.2017
Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych
25.03.2017

27.03.2017
Skierniewckie Dni Teatru 2017.
15.03.2017

03.04.2017
"Top 5 kurortów, letnisk i uzdrowisk" - etap ogólnopolski
28.02.2017

31.05.2017
Domasław - wystawa w Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w Łodzi
25.03.2017
Night of the Proms w Atlas Arenie
25.03.2017
Salon Muzyczny w Pałacu Herbsta
25.03.2017
TYDZIEŃ Z TEATREM W RADOMSKU
25.03.2017
Światowy Dzień Czytania Tolkiena w MCK Bełchatów.
25.03.2017
Michał Szpak w Piotrkowie Trybunalskim - Koncert Przyjaźni.
25.03.2017
Stanisława Celińska - "Atramentowa".

Zobacz najbliższe wydarzenia na mapie
video box
kalendarium imprez
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres email.

 
Zgadzam sią na wysyłanie na mój adres elektroniczny informacji ze strony rotwl.pl oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
katalog turystyczny 2015