Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego
A+ A-
Sonda
kalendarium imprez
Która z poniższych atrakcji turystycznych jest (najdok)ładniej zrewitalizowana? (Można zaznaczyć maksymalnie 3 pola)

Groty Nagórzyckie
Ruiny Zamku w Inowłodzu
Rynek w Piotrkowie Tryb.
Pałac Męcińskich w Działoszynie
Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała
Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej
Manufaktura w Łodzi
Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi

Kontakt

dodano: 20.07.2010
drukujpoleć znajomemu

Dane kontaktowe ROT WŁ

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego

Adres siedziby:
ul. Sienkiewicza 67, 90-009 Łódź
telefon: (+48) 42 663-77-33,
telefon/fax: (+48) 42 662-09-72
adres e-mail: biuro(at)rotwl.pl

czynne: pn.-pt. 8:00-16:00

Sylwester Pawłowski - Prezes Zarządu - biuro(at)rotwl.pl

Dyrekcja

  • Marek Lawin - Dyrektor Biurza Zarządu - mlawin(at)rotwl.pl

  • Zbigniew Frączyk – Zastępca Dyrektora Biura Zarządu – biuro(at)rotwl.pl

Dział merytoryczny tel. 42  663-77-33

  • Tomasz Durecki - Specjalista ds. turystyki - tdurecki(at)rotwl.pl
  • Janusz Molenda - Starszy Specjalista ds. turystyki - jmolenda(at)rotwl.pl

Księgowość tel. 42 662-09-71

  • Ewa Krawczyk – Główna Księgowa - djankowska(at)rotwl.pl

Punkt Informacji Turystycznej w Manufakturze

tel. 695-131-113, e-mail it.manufaktura(at)rotwl.pl

  • Marek Moskwa – Kierownik punktu IT - mmoskwa(at)rotwl.pl

  • Agnieszka Klich - Informator Turystyczny - aklich(at)rotwl.pl
  • Edyta Białas - Informator Turystyczny - ebialas(at)rotwl.pl
  • Katarzyna Ciesielska - Informator Turystyczny - kciesielska(at)rotwl.pl

Czynne pn.-sob. 10:00-22:00, nd. 10:00-21:00

W adresach e-mailowych prosimy o zastąpienia sformułowania (at) znakiem @ - jest to drobne zabezpieczenie antyspamowe.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego portalu turystyczno-krajoznawczego województwa łódzkiego pod adresem: http://www.lodzkie.travel



kalendarium imprez
<<     Styczeń, 2018     >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Najbliższe wydarzenia

25.11.2017

02.02.2018
Wystawa malarstwa pt."Anioły nad miastem..." w Drzewicy
02.01.2018

31.03.2018
Historia oręża w Porcie Łódź
16.01.2018

29.05.2018
Wystawa Ewy Braun w Muzeum Kinematogriafii
24.11.2017

03.06.2018
Wystawa Leonardo da Vinci w EC1
23.01.2018
MITCH & MITCH "Visitantes Nordestionos"
23.01.2018
Dziennik Rywki Lipszyc z getta łódzkiego - spotkanie o książce
25.01.2018
„Haiku po polsku” Beata Śniecikowska
25.01.2018
Koncert AKURAT w Scenografii
27.01.2018

28.01.2018
Gala Operowa w Filharmonii Łódzkiej
27.01.2018
Kamil Bednarek w Wytwórni

Zobacz najbliższe wydarzenia na mapie
video box
kalendarium imprez
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres email.

 
Zgadzam sią na wysyłanie na mój adres elektroniczny informacji ze strony rotwl.pl oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
katalog turystyczny 2015