Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego
A+ A-
Sonda
kalendarium imprez
Która z poniższych atrakcji turystycznych jest (najdok)ładniej zrewitalizowana? (Można zaznaczyć maksymalnie 3 pola)

Groty Nagórzyckie
Ruiny Zamku w Inowłodzu
Rynek w Piotrkowie Tryb.
Pałac Męcińskich w Działoszynie
Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała
Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej
Manufaktura w Łodzi
Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi

Kontakt

dodano: 20.07.2010
drukujpoleć znajomemu

Dane kontaktowe ROT WŁ

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego

Adres siedziby:
ul. Sienkiewicza 67, 90-009 Łódź
telefon: (+48) 42 663-77-33,
telefon/fax: (+48) 42 662-09-72
adres e-mail: biuro(at)rotwl.pl

czynne: pn.-pt. 8:00-16:00

Sylwester Pawłowski - Prezes Zarządu - biuro(at)rotwl.pl

Dyrekcja

  • Marek Lawin - Dyrektor Biura Zarządu - mlawin(at)rotwl.pl

  • Zbigniew Frączyk – Zastępca Dyrektora Biura Zarządu – biuro(at)rotwl.pl

Dział merytoryczny tel. 42  663-77-33

  • Janusz Molenda - Starszy Specjalista ds. turystyki - jmolenda(at)rotwl.pl
  • Michalina Kraszkiewicz - Specjalista ds. turystyki - mkraszkiewicz(at)rotwl.pl

Księgowość tel. 42 662-09-71

  • Ewa Krawczyk – Główna Księgowa - djankowska(at)rotwl.pl

Punkt Informacji Turystycznej w Manufakturze

tel. 695-131-113, e-mail it.manufaktura(at)rotwl.pl

  • Marek Moskwa – Kierownik punktu IT - mmoskwa(at)rotwl.pl

  • Katarzyna Ciesielska - Informator Turystyczny - kciesielska(at)rotwl.pl
  • Tomasz Durecki - Specjalista ds. turystyki - tdurecki(at)rotwl.pl

Czynne pn.-sob. 10:00-22:00, nd. 10:00-21:00

W adresach e-mailowych prosimy o zastąpienia sformułowania (at) znakiem @ - jest to drobne zabezpieczenie antyspamowe.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego portalu turystyczno-krajoznawczego województwa łódzkiego pod adresem: http://www.lodzkie.travel



kalendarium imprez
<<     Listopad, 2018     >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Najbliższe wydarzenia

16.11.2018

18.11.2018
VIII Salon Ciekawej Książki i Targi Prezentów Świątecznych "Mikołajek" w Łodzi
16.11.2018

18.11.2018
"Weekend z Aleksandrem Tansmanem" w Muzeum Miasta Łodzi
15.11.2018

18.11.2018
II Edycja Festiwalu Smaki Pabianic
11.10.2018

16.12.2018
Niemapa Łódź. Na tropie sztuki - wystawa w CMWŁ
28.07.2018

30.12.2018
"Nowy poczet władców Polski. Świerzy kontra Matejko" - w Muzeum Miasta Łodzi
26.10.2018

27.01.2019
Wystawa "Awangarda i państwo" w łódzkim Muzeum Sztuki ms1
09.10.2018

02.02.2019
"Tajemnice pyłków" - wystawa czasowa w EC1 w Łodzi
08.11.2018

24.02.2019
Wystawa "Polskie drogi do niepodległości" w Muzeum Miasta Zgierza
06.10.2018

17.03.2019
Kolekcja Jerzego Antkowiaka – Moda Polska w Centralnym Muzeum Włókiennictwa
11.11.2018

31.03.2019
Wystawa "Za wolność" w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Zobacz najbliższe wydarzenia na mapie
video box
kalendarium imprez
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres email.

 
Zgadzam sią na wysyłanie na mój adres elektroniczny informacji ze strony rotwl.pl oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
katalog turystyczny 2015