Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego
A+ A-
Sonda
kalendarium imprez
Która z poniższych atrakcji turystycznych jest (najdok)ładniej zrewitalizowana? (Można zaznaczyć maksymalnie 3 pola)

Groty Nagórzyckie
Ruiny Zamku w Inowłodzu
Rynek w Piotrkowie Tryb.
Pałac Męcińskich w Działoszynie
Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała
Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej
Manufaktura w Łodzi
Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi

Kontakt

dodano: 20.07.2010
drukujpoleć znajomemu

Dane kontaktowe ROT WŁ

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego

Adres siedziby:
ul. Sienkiewicza 67, 90-009 Łódź
telefon: (+48) 42 663-77-33,
telefon/fax: (+48) 42 662-09-72
adres e-mail: biuro(at)rotwl.pl

czynne: pn.-pt. 8:00-16:00

Sylwester Pawłowski - Prezes Zarządu - biuro(at)rotwl.pl

Dyrekcja

  • Marek Lawin - Dyrektor Biura Zarządu - mlawin(at)rotwl.pl

  • Zbigniew Frączyk – Zastępca Dyrektora Biura Zarządu – biuro(at)rotwl.pl

Dział merytoryczny tel. 42  663-77-33

  • Janusz Molenda - Starszy Specjalista ds. turystyki - jmolenda(at)rotwl.pl
  • Michalina Kraszkiewicz - Specjalista ds. turystyki - mkraszkiewicz(at)rotwl.pl

Księgowość tel. 42 662-09-71

  • Ewa Krawczyk – Główna Księgowa - djankowska(at)rotwl.pl

Punkt Informacji Turystycznej w Manufakturze

tel. 695-131-113, e-mail it.manufaktura(at)rotwl.pl

  • Marek Moskwa – Kierownik punktu IT - mmoskwa(at)rotwl.pl

  • Katarzyna Ciesielska - Informator Turystyczny - kciesielska(at)rotwl.pl
  • Tomasz Durecki - Specjalista ds. turystyki - tdurecki(at)rotwl.pl

Czynne pn.-sob. 10:00-22:00, nd. 10:00-21:00

W adresach e-mailowych prosimy o zastąpienia sformułowania (at) znakiem @ - jest to drobne zabezpieczenie antyspamowe.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego portalu turystyczno-krajoznawczego województwa łódzkiego pod adresem: http://www.lodzkie.travel



kalendarium imprez
<<     Październik, 2018     >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Najbliższe wydarzenia

15.09.2018

21.10.2018
"Niepodległa wczoraj i dziś, czyli międzywojenny Zgierz w refotografii"
08.06.2018

28.10.2018
"Peer-to-Peer. Praktyki kolektywne w nowej sztuce" – wystawa w Muzeum Sztuki
09.10.2018

31.10.2018
UWAGA! Przewodnik turystyczny w Wojewódzkim Budżecie Obywatelskim!
01.09.2018

01.11.2018
Józef Haller bohaterem piotrkowskiej wystawy
28.07.2018

30.12.2018
"Nowy poczet władców Polski. Świerzy kontra Matejko" - w Muzeum Miasta Łodzi
16.10.2018

20.10.2018
Łódź Young Fashion 2018
19.10.2018
Trzecie Spotkanie "Bohater - zrób to sam" w Muzeum Miasta Łodzi
25.10.2018

28.10.2018
10 lat Soundedit - Orbital, elektroniczne wariacje
26.10.2018
"Na wspólnym podwórku – łódzki tygiel kultur i wyznań"
04.11.2018
Wytwórnia: koncert zespołu Skaldowie

Zobacz najbliższe wydarzenia na mapie
video box
kalendarium imprez
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres email.

 
Zgadzam sią na wysyłanie na mój adres elektroniczny informacji ze strony rotwl.pl oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
katalog turystyczny 2015