Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego
A+ A-
Sonda
kalendarium imprez
Która z poniższych atrakcji turystycznych jest (najdok)ładniej zrewitalizowana? (Można zaznaczyć maksymalnie 3 pola)

Groty Nagórzyckie
Ruiny Zamku w Inowłodzu
Rynek w Piotrkowie Tryb.
Pałac Męcińskich w Działoszynie
Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała
Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej
Manufaktura w Łodzi
Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi

Kontakt

dodano: 20.07.2010
drukujpoleć znajomemu

Dane kontaktowe ROT WŁ

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego

Adres siedziby:
ul. Sienkiewicza 67, 90-009 Łódź
telefon: (+48) 42 663-77-33,
telefon/fax: (+48) 42 662-09-72
adres e-mail: biuro(at)rotwl.pl

czynne: pn.-pt. 8:00-16:00

Sylwester Pawłowski - Prezes Zarządu - biuro(at)rotwl.pl

Dyrekcja

  • Marek Lawin - Dyrektor Biura Zarządu - mlawin(at)rotwl.pl

  • Zbigniew Frączyk – Zastępca Dyrektora Biura Zarządu – biuro(at)rotwl.pl

Dział merytoryczny tel. 42  663-77-33

  • Janusz Molenda - Starszy Specjalista ds. turystyki - jmolenda(at)rotwl.pl
  • Michalina Kraszkiewicz - Specjalista ds. turystyki - mkraszkiewicz(at)rotwl.pl

Księgowość tel. 42 662-09-71

  • Ewa Krawczyk – Główna Księgowa - djankowska(at)rotwl.pl

Punkt Informacji Turystycznej w Manufakturze

tel. 695-131-113, e-mail it.manufaktura(at)rotwl.pl

  • Marek Moskwa – Kierownik punktu IT - mmoskwa(at)rotwl.pl

  • Katarzyna Ciesielska - Informator Turystyczny - kciesielska(at)rotwl.pl
  • Tomasz Durecki - Specjalista ds. turystyki - tdurecki(at)rotwl.pl

Czynne pn.-sob. 10:00-22:00, nd. 10:00-21:00

W adresach e-mailowych prosimy o zastąpienia sformułowania (at) znakiem @ - jest to drobne zabezpieczenie antyspamowe.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego portalu turystyczno-krajoznawczego województwa łódzkiego pod adresem: http://www.lodzkie.travel



kalendarium imprez
<<     Sierpień, 2018     >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Najbliższe wydarzenia

06.07.2018

24.08.2018
Teatralny Pasaż Róży
26.04.2018

26.08.2018
"Dior i ikony paryskiej mody z kolekcji Adama Leja" - wystawa w CMWŁ
20.06.2018

29.08.2018
Piotrkowska kameralnie 2018 - 2 edycja spotkań z muzyką na Piotrkowskiej
12.07.2018

30.08.2018
11. Letnia Akademia Jazzu - festiwal w Wytwórni
23.06.2018

31.08.2018
Wakacje w Dinoparku
16.06.2018

31.08.2018
Kolory Polski
03.07.2018

05.09.2018
XX Przegląd Małych Form Teatralnych – LETNIA SCENA 2018
18.05.2018

09.09.2018
Metamorfizm II - wystawa w CMWŁ
18.05.2018

19.09.2018
Metamorfizm II - wystawa w CMWŁ
04.05.2018

30.09.2018
Tyrolka w Manufakturze

Zobacz najbliższe wydarzenia na mapie
video box
kalendarium imprez
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres email.

 
Zgadzam sią na wysyłanie na mój adres elektroniczny informacji ze strony rotwl.pl oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
katalog turystyczny 2015