Łódzkie z nagrodami na TOUR SALON 2010

Dodano: 25.10.2010

Aby tradycji stała się zadość Łódzkie wróciło z targów TOUR SALON 2010 w Poznaniu z licznymi nagrodami.

Acanthus Aureus
Acanthus Aureus
Wspólna nagroda Regionu Łód
Wspólna nagroda Regionu Łód
Małgorzata Mastalerz odznaczo
Małgorzata Mastalerz odznaczo
Dyplom za Największe atrakcje
Dyplom za Największe atrakcje
Kolczyki ludowe - I miejsce w
Kolczyki ludowe - I miejsce w
Diabeł Boruta - wyróżnienie
Diabeł Boruta - wyróżnienie
Prząśniczka Łódzka - wyró
Prząśniczka Łódzka - wyró
Pyza Łowiczanka - wyróżnien
Pyza Łowiczanka - wyróżnien
Manufaktura w Łodzi - wyróż
Manufaktura w Łodzi - wyróż

Z wielką przyjemnością informujemy, iż stoisko Łodzi i Regionu Łódzkiego otrzymało prestiżową nagrodę - medal ACANTHUS AUREUS - za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firm na Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2010 w Poznaniu.To nagroda prezentujących się na wspólnym stoisku partnerów Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego - samorządu województwa łódzkiego, miasta Łódź, Piotrów Trybunalski i Kutno, powiatu tomaszowskiego, Centralnego Łuku Turystycznego, Parku Rozrywki Kołacinek, Wioski Indiańskiej Tatanka, Szlaku Konnego im. Hubala oraz artystek ludowych z okolic Łowicza. Dziękujemy wszystkim naszym współpracownikom i partnerom, którzy swoją aktywnością przyczynili się do tego sukcesu.

W czasie ceremonii otwarcia targów TOUR SALON 2010 za zasługi dla turystyki MSiT uhonorowana została Małgorzata Mastalerz, pełniąca funkcję Wiceprezesa krajowej Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej i będąca właścicielem łódzkiego biura podróży Orbital.

Niezwykle miło jest nam także poinformować Państwa, iż Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego zajęła II miejsce w XIX Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej w kategorii INFORMATORY KRAJOZNAWCZE I FOLDERY za publikację "Największe atrakcje turystyczne Łodzi i regionu łódzkiego".

Do łódzkiego trafiły także nagrody i wyróżnienia konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej "Pamiątka z Regionu" oraz "Polska Travel Foto". I miejsce w konkursie "Pamiątka z Regionu" zdobył Mirosław Chyziak za Kolczyki ludowe, przedstawiające wzór łowicki w nowoczesnym ujęciu. Kapituła konkursu przyznała także specjalne wyróżnienia dla Danuty, Katarzyny i Konrada Ledzian za Prząśniczkę Łódzką, Diabła Borutę i Pyzę Łowiczankę. W konkursie "Polska Travel Foto" wyróżnienie w kategorii KULTURA I TRADYCJA zdobył Paweł Książkiewicz za zdjęcie pt. "Manufaktura Łódź".