Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego
A+ A-
Sonda
kalendarium imprez
Która z poniższych atrakcji turystycznych jest (najdok)ładniej zrewitalizowana? (Można zaznaczyć maksymalnie 3 pola)

Groty Nagórzyckie
Ruiny Zamku w Inowłodzu
Rynek w Piotrkowie Tryb.
Pałac Męcińskich w Działoszynie
Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała
Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej
Manufaktura w Łodzi
Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi

Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Super Enduro w gminie Buczek

dodano: 11.06.2019
drukujpoleć znajomemu

W dniach 15-16.06. przy ul. Zielonej w gminie Buczek odbędą się III i IV Runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Super Enduro. Uczestnicy zmierzą się w kategoriach m.in.: Junior, Open, Amator, Master, Młodzik.

Harmonogram czasowy zawodów:

sobota, 15.06.2019

od 8:30 do zakończenia imprezy czynne biuro zawodów
8:30 – 10:00 – odbiór administracyjny,
9:00 – 10:30 – odbiór techniczny,
9:30 – kontrola toru,
9:30 – szkolenie i egzamin teoretyczny dla klasy Amator oraz na licencje,
10:45 – odprawa zawodników

TRENINGI
11:00 – trening klasy MP Junior,
11:15 – trening klasy MP Open,
11:30 – trening klas PP Open C + Amator,
11:45 – trening klas PP Młodzik + Kobiety,
12:00 – trening klas PP Open B + Master.

KWALIFIKACJE

12:15 – trening klasy MP Junior,
12:30 – trening klasy MP Open,
12:45 – trening klas PP Open C + Amator,
13:00 – trening klas PP Młodzik + Kobiety,
13:15 – trening klas PP Open B + Master,
13:30 – bieg kibica,
14:00 – rozpoczęcie zawodów, prezentacja zawodników. Wręczenie pamiątek wszystkim uczestnikom zawodów. Wciągnięcie flagi na maszt, hymn narodowy, przemówienie,

FINAŁY
14:10 - Finał 1 klas MP Junior + Open,
14:25 - Finał 1 klas PP Open C + Amator,
14:40 - Finał 1 klas PP Młodzik + Kobiety,
14:55 – Finał 1 klas PP Open B + Master,
15:10 – Finał 2 klas MP Junior + Open,
15:25 – Finał 2 klas PP Open C + Amator,
15:40 – Finał 2 klas PP Młodzik + Kobiety,
15:55 – Finał 2 klas PP Open B + Master,
16:10 – Finał 3 klas MP Junior  + Open,
16:50 – prezentacja wyników i zakończenie zawodów.

niedziela, 16.06.2019

od 8:00 do zakończenia imprezy czynne biuro zawodów,
8:30 – 9:30 – odbiór administracyjny,
8:15 – 8:45 – odbiór techniczny,
8:30 – kontrola toru,
8:30 – szkolenie i egzamin teoretyczny dla klasy Amator oraz na licencję,
8:45 – odprawa zawodników.

TRENINGI
9:00 - trening klasy MP Junior,
9:15 - trening klasy MP Open,
9:30 - trening klas PP Open C + Amator,
9:45 - trening klas PP Młodzik + Kobiety,
10:00 - trening klas PP Open B + Master.

KWALIFIKACJE
10:15 - trening klasy MP Junior,
10:30 - trening klasy MP Open,
10:45 - trening klas PP Open C + Amator,
11:00 - trening klas PP Młodzik + Kobiety,
11:15 - trening klas PP Open B + Master.

FINAŁY
11:30 - Finał 1 klas MP Junior + Open,
11:45 - Finał 1 klas PP Open C + Amator,
12:00 - Finał 1 klas PP Młodzik + Kobiety,
12:15 - Finał 1 klas PP Open B+ Master,
12:30 - Finał 2 klas MP Junior + Open,
12:45 - Finał 2 klas PP Open C + Amator,
13:00 - Finał 2 klas PP Młodzik + Kobiety,
13:15 - Finał 2 klas PP Open B + Master,
13:30 - Finał 3 klasMP Junior + Open,
14:00 - Wręczenie nagród, zakończenie imprezy .


Informacje dla uczestników i o zapisach: https://www.pzm.pl/pliki/zg/motocykle/regulamin_uzupelniajacy_superenduro_2019_buczek-2___4.06.2019.pdf?fbclid=IwAR3ITLoA3tUVNz0Rj0JlTnF_LFmsGRyniE9KaBGXUVFIFW_HD20hpmXFy7w
Źródło: https://www.pzm.pl/pliki/zg/motocykle/regulamin_uzupelniajacy_superenduro_2019_buczek-2___4.06.2019.pdf?fbclid=IwAR3ITLoA3tUVNz0Rj0JlTnF_LFmsGRyniE9KaBGXUVFIFW_HD20hpmXFy7w

Zdjęcia:
Źródło: www.facebook.com
Źródło: www.facebook.com
Źródło: www.facebook.com


Dodaj swój komentarz


Nick lub imię:

Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:
Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Opublikuj


Brak komentarzy
kalendarium imprez
<<     Czerwiec, 2019     >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Najbliższe wydarzenia

13.06.2019

30.06.2019
Fotofestiwal w Łodzi
13.06.2019

30.06.2019
„Lato w Teatrze Powszechnym w Łodzi”
01.06.2019

30.06.2019
Wystawa fotografii pt. ,,Dziecko w kadrze” w PGE Giganty Mocy w Bełchatowie
17.05.2019

30.06.2019
Wystawa ,,Poruszenie” w Muzeum Sztuki 1 w Łodzi
14.05.2019

30.06.2019
Wystawa ,,W oparach rtęci i Belladony” w Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim
07.06.2019

07.07.2019
Wystawa ,,Znaki Obecności w Kutnie"
18.06.2019

12.07.2019
Wystawa fotografii Bogny Becker ,, Obrazy z miasta”
24.06.2019

14.07.2019
Wystawa Barbary Okrasa ,,Obraz+Tekst=Sztuka" w Łodzi
18.05.2019

21.07.2019
Wystawa ,,Wątki i Sploty” w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
18.06.2019

20.08.2019
Wystawa Piękny Luksemburg w Łodzi

Zobacz najbliższe wydarzenia na mapie
video box
kalendarium imprez
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres email.

 
Zgadzam sią na wysyłanie na mój adres elektroniczny informacji ze strony rotwl.pl oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
http://www.zarabiajnaturystyce.pl/
http://www.translateria.pl
katalog turystyczny 2015