Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego
A+ A-
Sonda
kalendarium imprez
Która z poniższych atrakcji turystycznych jest (najdok)ładniej zrewitalizowana? (Można zaznaczyć maksymalnie 3 pola)

Groty Nagórzyckie
Ruiny Zamku w Inowłodzu
Rynek w Piotrkowie Tryb.
Pałac Męcińskich w Działoszynie
Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała
Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej
Manufaktura w Łodzi
Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi

Pejzaż Malowany Ziemi Łódzkiej 2011


IV Otwarty Plener Malarski Artystów Województwa Łódzkiego 2011

Alfreda Banasiak (Łódź) Warta w Uniejowie Karolina Banasiak (Konstantynów Łódzki) Nadnernie Maria Bińczyk (Bedoń Przykościelny) Ulica Parandowskiego Zofia Bogutczak (Głowno) Cicha woda Alicja Bryl (Andrespol) Olchy nad Miazgą - Justynów Agnieszka Brzozowska-Serwacińska (Łask) Łąka nad Grabią Maria Wiesława Bunzel (Tomaszów Mazowiecki) Zabytkowa wieża w Spale Mikalai Bushchyk (Mińsk/Białoruś) Klasztor w Lutomiersku Justyna Cieślik-Płusa (Łódź) Scena 4 Joanna Lidia Ciupa (Bełchatów) Impresja chwili Adrian Czajka (Bełchatów) Na drodze do Magdalena Czeremuszkin (Konstantynów Łódzki) Biała Fabryka Ludwika Geyera Anetta Dobrakowska (Łódź) Od brzegu do brzegu Iwona Dunal (Zgierz) Stara kuźnia Teresa Dura (Tomaszów Maz.) Gmach nowego sądu w Tomaszowie Mazowieckim Stefan Dybowski (Berlin/Niemcy) Bez tytułu Anna Firuta (Tomaszów Maz.)	Kościół św. Idziego w Inowłodzu Aleksandra Fronc (Pabianice) Górka Pabianicka - kościół św.Marcina we mgle Krzysztof Goclik (Wieluń)	Ratusz wieluński Ewa Golińska-Pisarkiewicz (Sieradz) Spacer nad Żegliną Mariusz Gosławski (Bełchatów)	Dworek Olszewskich w Bełchatowie Jadwiga Grabowska	(Łódź) Między niebem a wodą - Ogród Botaniczny w Łodzi Teresa Kaczmarek (Łódź)	Oblicza Łodzi Joanna Kaflińska-Wasiak	(Pabianice) Światła Łodzi Władysława Klimczak (Tomaszów Maz.) Przedszkole w zabytkowym pałacyku Landsberga Alina Krawczyk	 (Pabianice) Willa Hofmana w Ksawerowie Danuta B. Kurasińska (Bełchatów) Imponderabilia Maryla Violetta Kwiatkowska (Głowno) Piątek - centrum Polski w łódzkim oku Maria Łuczak (Zgierz) Motyw ze Zgierza Joanna Miklaszewska-Sierakowska (Łódź)	Stara fabryka Katarzyna  Miksa (Tuszyn) Lata 20. XX wieku Anna Możyszek (Pabianice) Ulica Piotrkowska - nocny spacer Ilka Zofia  Neuman (Berlin/Niemcy)	Przy rzece Ner Bożena Niewinowska (Łódź) Lato w Skoszewach Krystyna Olejniczak-Sobczak (Łódź)	Akord o świcie albo o zmierzchu Anna Maria Pliszka (Sanok) Manufaktura Bożena Pluta (Pabianice) Kościół św. Mateusza w Pabianicach Stanisław Polak (Poddębice) Poddębicki park nad Nerem Krystyna Polańska (Łódź) Stare słupy Joanna Proszak (Łódź) Widok na centrum Łodzi Wiesława Przybyło-Cieślik (Konstantynów Łódzki) Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty - Cieślikowo 3 Grażyna Rakowska (Łódź) Zmierzch… Maria Sapała (Łódź) Pole margerytkowe w Dzierżąznej Jadwiga Schnee (Łódź) W ogrodzie fabrykanta Herbsta Daria Solar (Łódź) Światła miasta Lidia Stanek  (Opoczno) Kościół św. Magdaleny w Opocznie Magdalena Julia Staniucha (Piotrków Tryb.) Park im. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim Danuta Stelter (Łódź) Dywany Ogrodu Botanicznego Sławomir Strobin (Tuszyn) W porannej mgle Marianna Styrzyńska (Zgierz) Ulica w Zgierzu Świt	Łukasz (Konstantynów Łódzki)	Sanktuarium Marta Szatan (Konstantynów Łódzki) T.A.M. (Tajemniczo-atrakcyjne Miejsce) Wiesława Urbańska  (Tomaszów Maz.) Kapliczka w Glinie Ryszard  Wencel (Konstantynów Łódzki) Dąb - czasu ząb Anna Wiszniewska (Konstantynów Łódzki) O świtaniu Dorota Włodarczyk (Wieluń) Wiejski domek Krystyna Woch-Majchrzak	 (Pabianice) Wielka woda w Karolewie Bożena Wojciechowska  (Tomaszów Maz.) Takie miasto (ul. Przeskok w Tomaszowie Mazowieckim) Stanisław Wójcikowski (Paryż/Francja) Wzdłuż drogi Stanisław Wójcikowski (Paryż/Francja) Piękne popołudnie nad jeziorkiem Stanisław Wójcikowski (Paryż/Francja) Tajemnicza wieża Miłosz  Zasada	 (Tuszyn)	Okolice Górek Dużych i …


Dodaj swój komentarz


Nick lub imię:

Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:
Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Opublikuj


Brak komentarzy
kalendarium imprez
<<     Wrzesień, 2019     >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Najbliższe wydarzenia

09.09.2019

22.09.2019
3. Food Fest - Festiwal kulinarny "Jemy w Łodzi"
12.06.2019

29.09.2019
Wystawa ,,Ekspresje Wolności. Bunt i Jung Idysz” w Muzeum Miasta Łodzi
27.07.2019

06.10.2019
Wystawa „Zainstalowani na wieczność”
09.09.2019

09.10.2019
Wojna w kadrze i dymku. Obraz II wojny św. w komiksach dla dzieci i dorosłych
01.09.2019

13.10.2019
„Jeszcze słychać śpiew i rżenie koni... Wrzesień 1939 roku w Łowiczu"
28.06.2019

13.10.2019
Wystawa ,,Studium Posłuszeństwa” w Muzeum Sztuki MS1 w Łodzi
28.06.2019

13.10.2019
Wystawa Marka Chlandy „Studium Posłuszeństwa”
14.09.2019

10.11.2019
Wystawa prac Romana Artymowskiego
31.05.2019

13.11.2019
Wystawa ,,4 czerwca 1989 – Wybraliśmy Wolność!”
31.05.2019

30.12.2019
Wystawa ,,Wzornik. Szycie opoczyńskie, łowickie, sieradzkie.”

Zobacz najbliższe wydarzenia na mapie
video box
kalendarium imprez
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres email.

 
Zgadzam sią na wysyłanie na mój adres elektroniczny informacji ze strony rotwl.pl oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
http://www.translateria.pl
katalog turystyczny 2015