Pierwszy raz w Łodzi! Festiwal Roślin Owadożernych "Magiczna Dżungla"

Dodano: 01.10.2018

W łódzkiej Hali EXPO w dniach 6-7 października odbędzie się Festiwal Roślin Owadożernych. W Łodzi powstanie krwiożercza, wyjątkowo brutalna i magiczna dżungla.

www.facebook.com
www.facebook.com
www.festiwalroslin.pl
www.festiwalroslin.pl
www.festiwalroslin.pl
www.festiwalroslin.pl

Niebezpieczne dzbaneczniki, szybkie muchołówki, lepkie rosiczki, czy gigantyczne kapturnice… te najpiękniejsze, najbardziej żarłoczne i największe, z całego świata przylecą do Łodzi, specjalnie na Wystawę. Zwiedzający przekonają się, że potrafią liczyć, a nawet odmierzać czas(!). Dzięki specjalnej strefie dydaktycznej oraz warsztatom, poznają najbardziej wartościowe ciekawostki i dowiedzą się jak z łatwością uprawiać je na własnym parapecie, a ich najstraszniejszą stronę (karmienie roślin) poznają w… OWADOŻERNYM DOMU STRACHU!

W specjalnej strefie sprzedaży będzie można kupić prosto od hodowców, rośliny idealne dla każdego amatora, na domowy parapet, ale też rzadkie i kolekcjonerskie gatunki dla wytrawnych hodowców. Znajdziesz również akcesoria uprawy roślin, dodatki i roślinne gadżety.W strefie egzotyki goście zobaczą m.in. tillandsie, ciekawe storczyki, żywe kamienie, mimozy i wiele wiele innych, nieowadożernych, jednak wyjątkowo fascynujących roślin z całego świata.

Dla uczestników są przewidziane owadożerne prezenty. Warsztaty, konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych przez cały czas trwania wydarzenia.

Bilety (do zakupu przed wejściem do Hali):

Normalny: 20 PLN

Ulgowy: 15 PLN (uczniowie, studenci do 26 lat, emeryci i niepełnosprawni)

Dzieci do 3 lat wstęp bezpłatny.

Organizatorzy informują, że biletów wystarczy dla wszystkich zainteresowanych.

Godziny otwarcia:

Sobota 6 października 10:00 - 18:00

Niedziela 7 października 10:00 - 17:00

Organizatorzy: Roraima.pl

Patroni medialni: Radio ESKA, TVP Łódź

Sponsor wiodący: Roraima Świat Roślin Owadożernych

Kontakt:
biuro@festiwalroslin.pl
+48 732-755-464

Kontakt dla mediów:
media@festiwalroslin.pl

Więcej szczegółów i rozkład jazdy na stronie www.festiwalroslin.pl oraz na fejsbuku https://www.facebook.com/events/1857970777839220/ .

Źródło: www.facebook.com