Rozstrzygnięcie konkursu paszportowego Światowego Dnia Turystyki 2017

Dodano: 10.10.2017

Turyści, uczestnicy obchodów Światowego Dnia Turystyki i 800-lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego - sprawdźcie komu los sprzyjał w konkursie paszportowym :)

Przygotowane zestawy z upomink
Przygotowane zestawy z upomink
to dzięki tym pieczątkom mog
to dzięki tym pieczątkom mog

   Corocznie podczas obchodów Światowego Dnia Turystyki wydawany jest paszport turystyczny, w którym znajduję się kupon umożliwiający wzięcie udziału w konkursie. Głównym założeniem konkursu było promowanie atrakcji turystycznych powiatu piotrkowskiego oraz rozpowszechnianie idei Światowego Dnia Turystyki jako święta ludzi, którzy cenią aktywny wypoczynek.

Udział w konkursie był bardzo prosty. W losowaniu nagród mogły wziąć osoby, które w dniach 29.09-01.10 nabyły paszport Światowego Dnia Turystyki, odwiedziły opisane przez nas atrakcje i zdobyły pamiątkowe pieczątki.

W dniu 09.10.2017 r. komisja, specjalnie powołana w celu nagrodzenia 11 osób w konkursie paszportowym ŚDT 2017 wybrała szczęśliwców , na których czekają nagrody- niespodzianki.

Spośród osób, które uzbiera największa liczbę pieczątek wylosowaliśmy nagrodę ufundowaną przez sklep turystyczny Trawers z Łodzi- sprzęt turystyczny wraz z niespodzianką w środku.

Serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo i wspólną zabawę! ;)

Dziękujemy wszystkim partnerom, którzy przyczynili się do zapewnienia materiałów promocyjnych i gadżetów dla laureatów Konkursu Paszportowego (Urząd Marszałkowski Województwa ŁódzkiegoPiotrków Trybunalski - 800 lat w centrum PolskiZespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego oraz sklep turystyczny TRAWERS z Łodzi). My również dołożyliśmy co nieco od siebie.

Oto lista wylosowanych  szczęśliwców :

 

  1. Katarzyna Białek – Ogonowice
  2. Maria Grzybowska – Żarnów
  3. Milena Pękala – Żarnów
  4. Krystyna Stawowska – Łódź
  5. Sandra Sokołowska – Ostrów  
  6. Ryszard Słowiński – Łódź
  7. Krzysztof Uszak – Łódź
  8. Ewa Wilk – Modliszewice (Końskie)
  9. Zuzanna Zapała – Bogdanów
  10. Marceli Załoga – Łódź

Serdecznie gratulujemy :)

Prosimy o odbiór nagród w biurze Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego (ul. Sienkiewicza 67, Łódź) w terminie 30 dni poczynając od 11.10.2017r., codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer (+48) 42 663-77-33

W przypadku nie zgłoszenia się w terminie, zwycięski upominek przekażemy na inne cele.