X Rajd Rowerowy "Szlakiem Książęcym"

Dodano: 21.05.2019

W sobotę, 25.05 o godz. 10:00 rozpocznie się X Rajd Rowerowy "Szlakiem Książęcym". Osoby zainteresowane rajdem spotykają się przed budynkiem Muzeum w Łowiczu(Stary Rynek 5/7), skąd pół godziny później wyruszą do miejscowości Piaski.

Źródło: www.facebook.com
Źródło: www.facebook.com

Trasa przebiegać będzie przez Zielkowice, Arkadię i Nieborów i będzie liczyła 35 km. Po dotarciu do celu uczestnicy udadzą się do Gospodarstwa Agroturystycznego "Ranczo u Noego" w Piaskach , gdzie odbędzie się ognisko z kiełbaskami. Droga powrotna będzie przebiegać przez Polanę „Siwica”, Dzierzgów, Bobrowniki do Łowicza.

Koszt udziału w rajdzie to 5 zł - płatne w dniu imprezy. Mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani, którzy posiadają sprawny rower, wyposażony zgodnie z przepisami o ruchu drogowym. Każdy rowerzysta powinien zaopatrzony być w odzież dostosowaną do warunków atmosferycznych oraz dowód tożsamości lub legitymację szkolną. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda rodzica lub opiekuna.

Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom znaczek rajdowy, kiełbaski oraz gorące napoje. Planowane są również konkursy z nagrodami.

Źródło: https://www.facebook.com/events/2779113988796619/